Contact

Pers: alle communicatie met de pers verloopt via onze ondervoorzitter, met hem kan je contact opnemen op pers@suikerenzondag.be.

Algemeen: Voor algemene informatie kan u terecht op info@suikerenzondag.be.
Website: De webmaster kan je steeds bereiken via webmaster@suikerenzondag.be voor alles in verband met de website of de mailing.

Werkgroepen

Raad van bestuur: buro@suikerenzondag.be
Ambachten: ambachten@suikerenzondag.be
Animatie: animatie@suikerenzondag.be
Bingo: bingo@suikerenzondag.be
Catering: catering@suikerenzondag.be
Redactie: redactie@suikerenzondag.be
Sponsoring: sponsoring@suikerenzondag.be
Verenigingen: verenigingen@suikerenzondag.be
Verhuur: verhuur@suikerenzondag.be